Sertifikāti

I. Integrētā kvalitātes un vides vadības sistēma

 

Integrētā kvalitātes un vides vadības sistēmu rūpnīca Roth, nolēma ieviest kvalitātes vadības sistēmu saskaņā ar CSN EN ISO 9001:2009 prasībām un vides pārvaldības sistēmu saskaņā ar ČSN EN ISO 14001:2005.

Abas sistēmas sastāv no integrētas pārvaldības sistēmu, kas uzņēmumam formulējusi kopēju, kvalitātes un vides politiku.

II. Integrētā kvalitātes un vides politika

 

Integrētā kvalitātes un vides vadības sistēmu Roth, nolēma ieviest kvalitātes vadības sistēmu saskaņā ar CSN EN ISO 9001:2009 prasībām un vides pārvaldības sistēmu saskaņā ar ČSN EN ISO 14001:2005.

Abas sistēmas sastāv no integrētas pārvaldības sistēmu, kas uzņēmumam formulējusi kopēju, kvalitātes un vides politiku. Integrētā kvalitātes un vides politika ISO 9001:2009 Roth. Misija ir sniegt visaptverošus konsultāciju pakalpojumus un piegādāt dušas sienas, dušas kabīnes, hidromasāžas un tvaika paneļus, masāžas vannas, dušas vannas, akrila vannas un aksesuāri. Šajā sakarā galvenais uzņēmuma un tā darbinieku uzdevums ir ražot produktus un sniegt pakalpojumus, kas ir saskaņā ar Eiropas tiesību aktiem ka arī uzsvēr uz procesiem, produktu un pakalpojumu kvalitāti, tai ir jāiekļauj atbildību vides aizsardzībai.

Vadība uzskata, ka integrētā vadības sistēma ir viena no svarīgākajām prioritātēm, un apņemas to ievērot piemērojamiem likumiem un noteikumiem, prasībām, lai atbalstītu sistēmas, ka konsekventi veicinātu atbilstību vides prasībām un veikt nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai mazinātu nelabvēlīgo ietekmi uz vidi.

Tādas pašas prasības ir jāceļ un piegādātājiem.

III. Latvijas Republikas atbilstības sertifikāts.