Garantijas informācija

NOSACĪJUMI
Ražotājs nodrošina produkcijas garantiju atbilstoši zemāk minētajiem noteikumiem un oficiāli formulētiem nosacījumiem. Garantija ir spēkā tikai pie pareizi aizpildīta garantijas talona un uzrādot pirkumu apliecinošu dokumentu. Garantija netiek pieņemta pēc garantijas laika beigām. Garantijas termiņš tiek automātiski pagarināts par laika periodu, kad produkcija atradās defektu novēršanas procedūrā, gadījumā, ja sūdzība ir bijusi pamatota. Pircējs ir tiesīgs iesniegt sūdzību preces iegādes vietā.
Jūsu pašu interesēs ir rūpēties par garantijas talona pareizu aizpildīšanu.
 Line - EXTREME, NIROGLASS, IDEAL, ELEGANT, EXCELSIOR, TOWER, EXCLUSIVE 60 mēneši
 Line - PROXIMA LINE, CLASSIC 36 mēneši
 SaniPro, Citi 24 mēneši
 vannas un dušas paliktņi (akrila, liets marmors) 60 mēneši
 dušas paliktņi FLAT 120 mēneši
 masāžas kabīnes un tvaika kabīnes, masāžas paneļi 24 mēneši
AMIRELS ražotās masāžas, krāsu terapijas sistēmas 60 mēneši
 monolīta dušas paliktņi, citi produkti (rokturi, pagalvji, sifoni, ...) 24 mēneši
Piezīme: Blīvējuma komponentu darbības ilgums (PVC blīvējumi) var būt īsāks par minimālo garantiju, ko nosaka likumdošana. Masāžas kabīņu un hidromasāžas vannu apgaismojuma darbības ilgums var būt īsāks par minimālo garantiju, ko nosaka likumdošana.
GARANTIJAS IEROBEŽOJUMI:
Garantijas nedarbojas uz: Mehānisku produkcijas bojājumu gadījumā, kad šis bojājums tika radīts nepareizas darbības rezultātā Produkcija tika lietota neatbilstoši instrukcijai (šī instrukcija ir garantijas talona sastāvdaļa) Produkciju, kad instrukcijas par konstrukcijas sagatavošanu un montāžu netika ievērotas Par defektiem, kuri izriet no nepareizas lietošanas, nepareizas savienošanas, defektiem radītiem strāvas padeves dēļ, vai darbību ekstremālos apstākļos (piemēram, saunā, peldbasaeinā, ..). Vannām un dušas kabīnēm, kad bojājums radies nepareizas instalācijas, vai nepietiekamas izolācijas dēļ. Ražotājam ir tiesības nepieņemt garantiju gadījumā, kad ir novērojama acīmredzama iedarbība un pārbūve uz produktu.  Ražotājs neuzņemas nekādas saistības par bojājumu kompensāciju, kas radies pircēja, transportēšanas vai trešās personas dēļ. Ūdens spiediens visa veida masāžas (tvaika) kabīnēm un masāžas paneļiem nevar pārsniegt 4 atmosfēru spiedienu. Masāžas sistēmām ar elektroinstalāciju ir "1" klases iekārtas, kurām ir sekojoši standarti: IEC 60335-2-60, IEC 60335-2-105, EN 12764 Garantija nevar tikt pielietota gadījumā, ja pirms pirmās uzstādīšanas netika sastādīts pārskata ziņojums par elektrosadali un padevi masāžas iekārtas virzienā atbilstoši IEC 346-6-61/A2.
APKOPES INSTRUKCIJA:

DUŠAS KABĪNES UN DUŠAS IZSTRĀDĀJUMI

Lai uzturētu visu labā kārtībā, ir nepieciešams veikt regulāru produktu apkopi. Dušas izstrādājumu apkope ir viegli veicama. Dušas kabīņu un dušas izstrādājumu apkope ir veicama ar Roth vispārējiem maszāšanas līdzekļiem, kuri nesatur abrazīvos elementus (kā smiltis, sasmalcināts marmors u.c.) Šie smagie elementi rada nelabojamus bojājumus uz stikliem un krāsotām metāliskām virsmām. Centieties izvairīties no koncentrētām skābēm, augstas koncentrācijas mazgāšanas līdzekļiem, alkohola, masgāšanas līdzekļiem ar augstu hlora saturu, koncentrētām smaržvielu esencēm vannām un dažādiem krāsainiem koncentrātiem. Kustīgās dušas kabīnes daļas ir nepieciešams regulāri iesmērēt ar ūdens pielīpošām smērēm (ūdens vazelīnu vai parastiem silikona krēmiem). Tas ir jādara atkarīgi no dušas kabīnes lietošanas biežuma. Minimums 1-2 reizes mēnesī.

 

Piezīme:

 

Virsmas klājums Brilliant nav hromēta virsma. Tā ir mehāniski pulēta un ķīmiski apstrādāta virsma ar alumīnija detaļām. Tādējādi atstāti plankumi ar pelējuma sēnīti nav iemesls sūdzībai.
STIKLA AIZSARDZĪBA AR HIDROFOBISKIEM AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻIEM
Nanoglass stikla aizsardzība samazina ūdens pilienu un kaļķa aplikuma atliekas. Sākumam pietiekami vienkārši noskalot stiklu ar tīru ūdens strūklu. Ar laiku netīrumi ir viegli notīrāmi ar parastiem mājas tīrīšanas līdzekļiem. Atturieties no abrazīviem tīrīšanas līdzekļiem, metāla slotiņām un koncentrētām skābēm. Piezīme: Ātras skalošanas effekts ir atkarīgs no ūdens cietības un lietošanas biežuma. Palielināta lietošanas biežuma gadījumā, Nanoglass komplekta lietošana ir vēlama (minimums 1 reiz gadā). Komplekts ir pieejams pie visiem Roth produkcijas izplatītājiem.
VANNAS UN DUŠAS PALIKTŅI
Materiāls, no kura tiek ražotas vannas un dušas paliktņi, ir līdzens un spīdīgs visā struktūrā un pateicoties tā iespējām, uz tā sakrājas ļoti mazs mikrobu un netīrumu daudzums. Tādēļ mēs iesakam vienkārši noslaucīt vannu ar mitru lupatiņu un mājas tīrīšanas līdzekļiem. Izvairieties no abrazīvo elementu pielietošanas. Izvairieties no no kontakta ar koncentrētām skābēm, hloru un materiāliem kā alkohols, acetons, smaržīgās esences un krāsojamiem koncentrātiem. Vannas un dušas paliktņi ir jāinstalē tā, lai tās netiktu saspiestas, produkcijai ir jābūt izņemamai ( virzienā uz augšu) bez fiziskas iedarbības uz konstrukciju.  Maksimālais spiediens, ko iztur vannas un dušas paliktņi ir  3 kg/1 cm2.  Ideālai izolācijai tiek rekomendēts Roth montāžas komplekts. Ja produkcijas lietošanas rezultātā parādās švīkas, mēs iesakām tās salabot ar ļoti maigu ūdens izturīgu smilšpapīru (blīvums 1000 un augstāk) un tad nopulēt virsmu ar auto vai metālu pulējamiem līdzekļiem.
REKOMENDĀCIJAS
Garantijas talonu un pirkuma apliecinošu dokumentu kas pierāda preces pirkumu (vai tās pilnvarotu instalāciju) glabājiet visu garantijas periodu. Sūdzību procedūras laikā Jūs palūgs uzrādīt minēto dokumentu oriģinālus. Esiet uzmanīgi ar produkcijas lietošanu, transportēšanu vai instalāciju, lai izvairītos no tās sabojāšanas. Visu nepieciešamo informāciju par pareizu instalāciju, uzturēšanu un lietošanu var saņemt Jūsu pirkšanas vietā. Ja Jūs vēlaties būt droši, lai produkcija netiek bojāta, lietojiet speciālus Roth mazgāšanas līdzekļus, kuri ir pārbaudīti un tiek rekomendēti no ražotāja puses.